Levent Makina Ltd. Şti.

İNKJET KODLAMA SİSTEMLERİ

Başarıya Giden Yolda Akıllı Çözüm Ortağınız!..

Weber Kodlama;

TEMİZ TEKNOLOJİ, KOLAY KURULUM...

Ürünlerin kodlanması için yenilikçi işaretleme sistemleri müşterilerimiz ile yakın iş birliği içinde geliştirilmiştir ve 50 yıldan fazla bir süredir Markoprint adı altında üretilmektedir....

Weber Kodlama

TERMAL İNKJET

Yüksek Performanslı Ink-Jet Kodlama Makinaları

Levent Makina satmış olduğu ürünlerde 7 gün-24 saat teknik servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin uzman mühendis ve teknisyenlerimize ulaşabileceği cep telefonu numaraları ve e-posta adresleri aşağıdadır.

Kodlama sektörü içinde Türkiye genelinde Adana - İzmir - İstanbul olmak üzere üç bölgede hizmet veren lider firma özelliğine sahip Levent  Makine bu şubelerinden satış ve teknik destek hizmeti ile satmış olduğu makine adedi bazında müşterilerine yönelik teknik yatırımlarına devam etmektedir. İhraç ettiği makinelerin kurulumu ve eğitimi konusunda Türkiye Cumhuriyetler ve Kuzey Kıbrıs'a, yurtdışı servis sirküleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Satış Pazarlama

Satış ile ilgili tüm sorularınız için 0216 313 41 46 numaralı telefonu arayarak veya

Istanbul - İzmir - Adana

Hakan OFLAZ     +90 543 639 46 12

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine e-posta yollayarak bize ulaşabilirsiniz.